Flexson

Nejnovější informace najdete na www.ketos.eu

Kód Popis Cena (CZK) Jednotka

ColourPlay fólie

Connect ColourPlay Skin Barevná fólie Flexson vám umožní přizpůsobit si váš SONOS přehrávač, tak aby nejlépe ladil s Vašim interiérem. Fólie je vyrobena v Evropě z kvalitního vinylu, Díky modernímu výrobnímu procesu je jejich aplikace skutečně jednoduchá, a při odstraňování nenechává žádné zbytky. Přesně vyřezaná fólie je určena pro váš SONOS CONNECT.
0 Kč
PLAY:1 ColourPlay Skin VÝPRODEJ : Barevná fólie Flexson vám umožní přizpůsobit si váš SONOS přehrávač, tak aby nejlépe ladil s Vašim interiérem. Fólie je vyrobena v Evropě z kvalitního vinylu, Díky modernímu výrobnímu procesu je jejich aplikace skutečně jednoduchá, a při odstraňování nenechává žádné zbytky. Přesně vyřezaná fólie je určena pro váš SONOS PLAY:1
490 Kč
ks
Platí pro verzi Kobalt - modrá lesklá; Slunečnicová žlutá lesklá
Platí pro verzi závodní červená vysoký lesk; růžová; fialová matní
840 Kč
ks
PLAY:3 ColourPlay Skin VÝPRODEJ : Barevná fólie Flexson vám umožní přizpůsobit si váš SONOS přehrávač, tak aby nejlépe ladil s Vašim interiérem. Fólie je vyrobena v Evropě z kvalitního vinylu, Díky modernímu výrobnímu procesu je jejich aplikace skutečně jednoduchá, a při odstraňování nenechává žádné zbytky. Přesně vyřezaná fólie je určena pro váš SONOS PLAY:3.
1160 Kč
ks
SUB ColourPlay Skin VÝPRODEJ : Barevná fólie Flexson vám umožní přizpůsobit si váš SONOS přehrávač, tak aby nejlépe ladil s Vašim interiérem. Fólie je vyrobena v Evropě z kvalitního vinylu, Díky modernímu výrobnímu procesu je jejich aplikace skutečně jednoduchá, a při odstraňování nenechává žádné zbytky. Přesně vyřezaná fólie je určena pro váš SONOS SUB.
1990 Kč
ks
PLAY:5 GEN1 ColourPlay Skin VÝPRODEJ : Barevná fólie Flexson vám umožní přizpůsobit si váš SONOS přehrávač, tak aby nejlépe ladil s Vašim interiérem. Fólie je vyrobena v Evropě z kvalitního vinylu, Díky modernímu výrobnímu procesu je jejich aplikace skutečně jednoduchá, a při odstraňování nenechává žádné zbytky. Přesně vyřezaná fólie je určena pro váš SONOS PLAY:5 GEN1.
2870 Kč
ks

Stojany pro reproduktory

PLAY:1 DS Stylový stojánek na stůl pro Sonos Play:1, lehký náklon přehrávače pro optimální směrování zvuku do uší, elegantní vzhled.
460 Kč
ks
PLAY:3 DS Stylový stojánek na stůl pro Sonos Play:3, lehký náklon přehrávače pro optimální směrování zvuku do uší, elegantní vzhled.
1290 Kč
ks
PLAY:1 FS Stylový stojan pro umístění Sonos Play: 1 na podlahu, výška 820 mm, jednoduchá instalace, vyrobeno z kvalitní oceli, výměnné hroty za gumové podložky.
1850 Kč
ks
Platí pro verzi bílá; černá
Platí pro verzi bílá, pár
3190 Kč
ks
Platí pro verzi černá, pár
3770 Kč
ks
PLAY:1 FS Adjustable Výškově nastavitelný stylový stojan pro umístění Sonos Play: 1 na podlahu, vhodný zejména při použití Play:1 jako surround reproduktorů v domácím kině s PLAYBAR pro nastavení optimální výšky pro sedící posluchače, rozsah výšky od 63,5 do 111 cm (pata stojanu ke spodku reproduktoru), jednoduchá instalace.
2490 Kč
ks
Platí pro verzi bílá, 1 ks; černá, 1 ks
Platí pro verzi bílá, pár; černá, pár
3990 Kč
ks
PLAY:5 FS Nové FLEXSON stojany určené pre najnovšiu generáciu SONOS PLAY:5 prehrávača. Výška uloženia reproduktora je navrhnutá s ohľadom na čo najväčší pôžitok z počúvania hudby. Dizajnovaný je tak, aby dopĺňal váš PLAY:5 prehrávač po vizuálnej i praktickej stránke, čoho príkladom je nenápadné vedenie kábla vo vnútri stojana či jeho kvalitné kovové vyhotovenie. Samozrejmosťou je jednoduché a rýchle zloženie.
3190 Kč
ks
PLAY:3 FS Stylový stojan pro umístění Sonos Play: 3 na podlahu, jednoduchá instalace.
3190 Kč
ks
PLAY:5 GEN1 FS Stylový stojan pro umístění Sonos Play: 5 GEN1 na podlahu, výška 820 mm, jednoduchá instalace.
3480 Kč
ks
PLAYBASE Adjustable TV Stand Flexibilní stojan na TV pro SONOS PLAYBASE, vhodný pro TV s úhlopříčkou až 65" a hmotností až 45 kg, VESA uchycení až 800 x 400, možnost nastavení výšky TV nad PLAYBASE a také velikosti odsazení TV od stojanu, možnost natočení TV o 30° vlevo a 30° vpravo, skrytý kabelový management. Materiál potřebný k uchycení TV je součástí výrobku. Stojan je vyroben z vysoce pevného extrudovaného hliníku a oceli. Provedení černé nebo bílé.
7190 Kč
ks

Držáky reproduktorů

Bridge WM VÝPRODEJ : Stylová nástěnná konzole pro Sonos Bridge, jednoduchá instalace.
490 Kč
ks
PLAY:1 WM Single Stylová nástěnná konzole pro Sonos Play:1 s nastavitelným náklonem, jednoduchá instalace.
790 Kč
ks
PLAY:1 WM Double Sada dvou kusů stylové nástěnná konzole pro Sonos Play:1 s nastavitelným náklonem, jednoduchá instalace.
1290 Kč
pár
Platí pro verzi černá
Platí pro verzi bílá
2030 Kč
pár
CONNECT WM Stylová nástěnná konzole pro Sonos CONNECT, jednoduchá instalace.
1290 Kč
ks
Connect:AMP WM Stylová nástěnná konzole pro Sonos CONNECT:AMP, jednoduchá instalace.
1590 Kč
ks
PLAY:3 WM Stylová nástěnná konzole pro Sonos Play:3, jednoduchá instalace.
1590 Kč
ks
PLAY:5 GEN1 WM Stylová nástěnná konzole pro Sonos Play:5 GEN1, jednoduchá instalace.
1690 Kč
ks
SUB WM Stylová nástěnná konzole pro Sonos Sub s jednoduchou instalací. Provedení černé.
2190 Kč
ks
PLAY:5 WM Nástenná konzola pre perfektné uchytenie prehrávača SONOS PLAY:5 novej generácie. Konzola je poskytuje pevné a stabilné uchytenie ale pritom je velmi nenápadná a nerušivá. Umožnuje aj efektívne priestorové natočenie/naklonenie inštalovaného reproduktora.
2390 Kč
ks
VinylPlay Shelf Moderní, stabilní a stylová nástěnná police pod gramofón Flexson VinylPlay. Nosnost 40 kg.
2990 Kč
ks
PLAYBAR TV Mount Designový stojan pro SONOS PLAYBAR od Flexsonu. Tento stojan kombinuje konzolu pro PLAYBAR se stojánkem pro váš televizor. Ocelová podpěra s nosností až 50kg.
3390 Kč
ks
PLAYBAR TV Stand Stylová konzole pro Sonos PLAYBAR. Tento montážní panel je ideální pro 40 palcové úhlopříčky televizorů. Jeho výhoda spočívá v možnosti natočení společně s televizorem. Jednoduchá instalace.
3690 Kč
ks
PLAYBAR Flat to Wall Mount Nástenná konzola s pevnou a rovnou (flat) konštrukciou pre SONOS Playbar s možnosťou inštalácie TV panelu do 37" do 55" uhlopriečok.
5490 Kč
ks
PLAYBAR Cantilever TV Mount Prémiová designová konzole společnosti Flexson pro SONOS PLAYBAR. Na tuto nástěnnou konzolu můžete upevnit televizor s plochou obrazovkou od 37 až do 55 palců spolu se zvukovým projektorem PLAYBAR. Maximální nosnost je 40kg.
10990 Kč
ks

Gramofony

VinylPlay Moderný gramofón Flexson VinylPlay poskytuje užívateľovi možnosť pripojenia k akejkoľvek audio zostave cez klasický predzosilňovač alebo cez DA prevodník s výstupom USB2 do domáceho SONOS systému a to pripojením priamo k prehrávačom ako sú PLAY:5 alebo CONNECT / CONNECT:AMP zariadeniam. Skvelý dizajn, výnimočná kvalita a bezproblémové nastavenie behom niekoľkých sekúnd. Manuálna voľba rýchlostí medzi 33 a 45 rpm. Vyrobené vo Veľkej Británii.
7990 Kč
ks

Elektronické příslušenství

PLAY:1 Power Cable Prodlužovací kabel pro přehrávač Sonos Play:1.
390 Kč
ks
Platí pro verzi bílá, 1 m; černá, 1 m
Platí pro verzi bílá, 0,35 m; černá, 0,35 m
530 Kč
ks
Platí pro verzi bílá, 3 m; černá, 3 m
590 Kč
ks

V ceníku jsou uvedeny doporučené maloobchodní ceny s DPH. 
Záruční lhůty jsou uvedeny v detailním popisu jednotlivých produktů a služeb na  www.ketos.cz. Podrobné záruční podmínky si vyžádejte.
Změna ceny a specifikace jednotlivých produktů anebo služeb je vyhrazená. Ostatní obchodní vztahy se řídí všeobecnými obchodnými podmínkami společnosti Ketos, s.r.o..