HiFiMAN

Nejnovější informace najdete na www.ketos.eu

Kód Popis Cena (CZK) Jednotka

Reprosoustavy

Náhlavní sluchátka

Edition S Nová sluchátka Edition S disponují odnímatelnými krytkami na vnější straně ušnic. Je tedy možné je používat jako uzavřená nebo otevřená sluchátka. Použité jsou vyskoce kvalitní magnetodynamické měniče s průměrem 50 mm. Kvalitní technologické i dílenské provedení jsou zárukou, že tyhle sluchátka jsou skvělou volbou. Vyhodou je také optimální váha - jenom 248g - čímž se s těchto sluchátek stáva také ideální společník na čas strávený mimo domov. Frekvenční rozsah 15 Hz -33 KHz, citlivost: 113 dB, impedance: 18 Ohm, konektory: 3,5 mm / 6.35 mm Jack.
2990 Kč
ks
Sundara NOVINKA - magnetoplanární sluchátka Hifiman Sundara, vycházející technologicky z vyšších modelů této značky. Nově vyvinutá membrána je o 80% tenčí než u řady HE-400, což se příznivě projevuje na výrazně širší frekvenční odezvě, vyšší dynamice a živějším a detailnějším zvukovém podání. Nová konstrukce hlavového mostu lépe rozkládá hmotnost sluchátek a umožňuje tak pohodlný dlouhodobý poslech. Sluchátka lze díky nízké impedanci a vysoké citlivosti používat i s přenosnými zařízeními. Frekvenční rozsah 6 - 75.000 Hz, impedance 37 ohmů, citlivost 94 dB, hmotnost 372 g. Provedení černé.
12990 Kč
ks
Ananda Hifiman ANANDA nahrazuje oblíbený model Edition X. Oproti němu přináší vylepšené měniče s tenší membránou, bleskově rychlou dynamickou odezvu a vylepšený zvuk. Nově bylo přepracováno také zavěšení mušlí a seřizování hlavového mostu. Asymetrické mušle, přizpůsobené tvaru lidského ucha, zakrývají mřížky ve tvaru žaluzií, které omezují odrazy zvuku a přispívají tak k jeho čistotě. Sluchátka Hifiman ANANDA jsou extrémně citlivá a jsou tak vhodná pro použití s přenosnými hudebními přehrávači a také téměř s jakýmkoli chytrým telefonem. Kabel je připojen robustními 3,5 mm jacky do každé mušle. Frekvenční rozsah 8 - 55.000 Hz, citlivost 103 dB, impedance 25 ohmů, hmotnost 399 g. Provedení černé s nerezovými prvky.
21990 Kč
ks
Arya Arya is the culmination of HifiMan's work developing the Industry leading HE1000v2 and the magnet structure used in Ananda and Sundara’s driver technology. Never has a company brought this kind of Planar performance at this price point. Fast, wide soundstage and mind-blowing detail make the Arya a must-listen. SPECIFICATIONS Impedance: 41? Sensitivity: 91.2dB Frequency Response: 20Hz-35kHz Weight: 387g (13.7oz)
39990 Kč
ks
HE 1000 V2 Nová verze - úpravy v konstrukci mostu umožňují sluchátka seřídit na větší rozsah velikostí hlavy, dále zahrnují nové tenčí mušle, nižší hmotnost pro větší komfort, upgradovaný kabel a další vylepšení v kvalitě zvuku. Referenční planárně-magnetická sluchátka se unikátní konstrukcí. Membrána s tloušťkou pouhý 1 nanometr dovoluje dosáhnout vysoké pevnosti v tahu a zároveň nízké hmotnosti, což ve výsledku přináší extrémně rychlou odezvu. Další novinkou je asymetrický magnetický obvod, který HiFiMAN vyvíjel 7 let. Nový obvod redukuje velikost vnitřního magnetického pole a optimalizuje zvukový kanál. Ve spojení s patentovanou technologií Blinds Grill, která redukuje odrazy zvuku a rozšiřuje pole poslechu, přináší živější a věrnější reprodukci hudby. Dřevěné a kožené prvky. Nutno kombinovat se zesilovačem pro sluchátka příslušné kvality. Frekvenční rozsah 8-65000Hz, impedance 35 ±3 ohmy, citlivost 90 dB, hmotnost 420 g.
77900 Kč
ks
Susvara Seznamte se s absolutní novinkou která vás přesvědčí: planární sluchátka SUSVARA. Legendární sluchátka HE-6, které byly dlouho považovány za vlajkovou loď společnosti Hifiman, měli nezastupitelné místo v srdcích a uších audiofilů. Dnes, po letech výzkumu a samozřejmě poslechu, posunuli vývojáři společnosti Hifiman technologii konstrukce a výroby špičkových planárních sluchátek na novou úroveň. A výsledkem jsou: SUSVARA. Jednou z klíčových vlastností je technologie "Stealth Magnets", neboli "tichých magnetů", která dramaticky snižuje turbulence zvukových vln čímž se zachovává jejich integrita. Zkreslení je tedy snižováno na minumum a zvuk je harmonický a slyšitelně čistší. Jak je při sluchátkách z produkce společnosti Hifiman zvykem, sluchátka maji elegantní, reprezentativní a sebevědomý design který podtrhuje i fakt, že od magnetických mřížek až po náušníky jsou použity pouze prvotřídní, vysoce kvalitní materiály. Technické parametry: Frekvenční rozsah: 6 Hz - 75 kHz Impedance: 60 Ohm Citlivost: 83 dB Váha: 450 g
154990 Kč
ks

Sluchátka do uší

Přenosné přehrávače

Kabely

Canare balanced cable VÝPRODEJ : Symetrický Canare kabel pro sluchátka značky HiFiMAN. Konektor: 3,5 mm Stereo Jack.
1290 Kč
ks
Silver coated copper cable Měděný postříbřený kabel pro sluchátka Hifiman HE-300 a HE-500.
1420 Kč
ks
Canare cable Canare kabel pro sluchátka Hifiman.
1740 Kč
ks
Platí pro verzi 3 m
Platí pro verzi 5 m
3250 Kč
ks
HE 6 cable VÝPRODEJ : Kabel pro sluchátka Hifiman HE-6 z beskyslíkaté mědi, zakončený 4 minovým XLR konektorem a redukcí na 6.35mm stereo jack, celková délka 3m (2m+1m).
3420 Kč
ks
OCC Balanced Cable Symetrický kabel z OCC krystalické mědi pro náhlavní sluchátkai. Konektory: 4-pinový XLR konektor / 6,35 mm stereo Jack adaptér. Kabel je určený pro náhlavní sluchátka HiFiMAN řady HE.
6640 Kč
ks

Zesilovače

EF 100 Výkonný hybridní sluchátkový zesilovač a integrovaný zesilovač. V kompaktním těle hostí tři nezávislé zesilovací sekce: elektronkový vstupní díl s lampou 6N3J slouží jako sdílený předzesilovač, následují sluchátkový zesilovač třídy AB a koncový zesilovač pro reproduktory v třídě T. Díky vstupní elektronkové části mají oba koncové zesilovače teplý, sametový a detailní zvuk. V režimu sluchátkového zesilovače dodává výkon 2W do 32 ohmů, takže může snadno sloužit pro napájení výkonných sluchátek. Koncový zesilovač pro reproduktory podává výkon 4,5 W na kanál do 4 ohmů. Vstupní impedance 47 kOhmů, frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz (+/- 0,2 dB sluchátkový nebo +/- 1dB koncový zesilovač), odstup signál/šum 95 dB.
13990 Kč
ks

Příslušenství

Konektor pre HE slúchadlá Konektory pro sluchátka HiFiMAN řady HE. Pár.
320 Kč
ks
Leather Earpads Náhradní náušníky pro sluchátka řady HE, provedení pravá měkká kůže
580 Kč
sada
travel case Cestovní pouzdro pro všechny sluchátka Hifiman řady HE.
840 Kč
ks
FocusPad Náhradní náušníky pro sluchátka řady HE, provedení umělá kůže + velur, vylepšená ergonomie, vylepší poslechové podmínky. Vnitřní průměr 54 mm, vnější průměr 105 mm, tloušťka 25 mm, hmotnost 34 g.
1130 Kč
pár
FocusPad A Náhradní náušníky pro sluchátka řady HE, provedení podobné původním náušníkům z typu HE-560, vylepšená ergonomie, vylepší poslechové podmínky. Vnitřní průměr 54 mm, vnější průměr 105 mm, tloušťka 25 mm, hmotnost 34g (pár).
1130 Kč
pár

V ceníku jsou uvedeny doporučené maloobchodní ceny s DPH. 
Záruční lhůty jsou uvedeny v detailním popisu jednotlivých produktů a služeb na  www.ketos.cz. Podrobné záruční podmínky si vyžádejte.
Změna ceny a specifikace jednotlivých produktů anebo služeb je vyhrazená. Ostatní obchodní vztahy se řídí všeobecnými obchodnými podmínkami společnosti Ketos, s.r.o..